Гончаров Віктор Володимирович

Старший викладач кафедри геодезії та землеустрою

E-mail: viktor.goncharov59@gmail.com

Webof Science ID:U-5088-2018

Народився 8 березня 1959 року в селищі Тьоткіно Глушковського району Курської області.

В 1985 році закінчив Рязанську вищу школу МВС СРСР. В період з 1985 року по 2001 рік працював на оперативних посадах в МВС та ДПА України в Сумській області.

З 2001 року по 2008 рік працював на посаді начальника юридичного відділ Головного управління земельних ресурсів у Сумській області.

З 2008 р. і потеперішній час працюю старшим викладачем кафедри “Геодезії та землеустрою”.

Основні навчальні дисципліни: «Правовий процес в землеустрої», «Державний контроль за використанням та охороною земель», «Управління земельними ресурсами», «Ринок землі і нерухомості».

Напрям наукових досліджень: Еколого-економічні засади раціонального використання земель сільськогосподарського призначення в аграрному секторі.