Ладика Юрій Володимирович

Кандидат юридичних наук, старший викладач кафедри  приватного та соціального права

E-mail: ladykayura@ukr.net

У 2006 році закінчив Харківській національний університеті внутрішніх справ за спеціальністю «Правознавство».

У 2011 році закінчив аспірантуру в Львівському державному університеті внутрішніх справ .

У 2012 році захистив дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата юридичних наук за спеціальністю 12.00.07 – адміністративне право і процес; фінансове право;  інформаційне право.

З 2015 року – доцент кафедри правового забезпечення АПК СНАУ.

Статті, тези, навчально-методичні посібники

2020 рік

Наукові статті

Mykola Kurylo, Svitlana Lukash, Yurii Ladyka, Olena Zakharova and Oksana Sopianenko. Contents and risks of land reform in Ukraine (literary and legislative review). Journal of Problems and Perspectives in Management. 2020. №18(1), с. 359-370. URL: 10.21511/ppm.18(1).2020.31

2017 рік

Ладика Ю.В. Порівняльний аналіз забезпечення та реалізації соціальних гарантій працівників національної поліції: зарубіжний та національний досвід / Ю.В. Ладика // Приватне та публічне право. – №1. – 2017. – С. 45-49.

Ладика Ю.В. Історія становлення та розвитку забезпечення соціальних гарантій працівників національної поліції україни / ю.в. ладика // // приватне та публічне право. – №2. – 2017.  –с. 52-54.

2016 рік

Ладика Ю.В. До питання про шляхи реформування адміністративної юстиції в Україні/ Ю.В. Ладика/ Міжнародна науково-практична Інтернет – конференція юридичного напрямку на тему: «Перспективи реалізації та захисту прав людини в умовах глобалізації»

2012 рік

Наукові статті

Ладика Ю.В. Особливості удосконалення правового та організаційного регулювання процесу /Ю.В. Ладика // Наукові записки Інституту законодавства Верховної Ради України. – 2012. – №4. – С.110-115.

2011 рік

Наукові статті

Ладика Ю.В. Порівняльний аналіз забезпечення та реалізації соціальних гарантій працівників органів внутрішніх справ: зарубіжний та національний досвід / Ю.В. Ладика // Науковий вісник Львівського державного університету внутрішніх справ Збірник наукових праць. – 2011. – № 1(2). – С. 25- 34.

Ладика Ю.В. До питання про визначення адміністративно-правового статусу працівників органів внутрішніх справ / Ю.В. Ладика // Митна справа. – 2011. – №6. – С. 609-616.

Тези доповідей на конференціях

Ладика Ю.В. Окремі питання механізму правового забезпечення соціальних гарантій працівників органів внутрішніх справ // Держава і право: проблеми становлення і розвитку: зб. мат. ІV Міжнар. наук.-практ. конф., присвяченої 20-й річниці незалежності України та 20-й річниці заснування інституту президенства в Україні (м. Суми, 21-22 травня 2011 року). – Суми: Університетська книга, 2011. – С. 383-386.

Ладика Ю.В. Порівняльний аналіз забезпечення та реалізації соціальних гаратній працівників органів внутрішніх справ: зарубіжний та національний досвід // Економічна безпека і право: проблеми та шляхи вирішення: матеріали звітної наукової конференції (Львів, 25 лютого 2011 р.) – Львів: ЛьвДУВС, 2011. – С.252-255.

Ладика Ю.В. До питання організації робочого часу працівників міліції // Освітньо-наукове забезпечення діяльності правоохоронних органів і військових формувань України: ІІІ Всеукраїнська науково-практична конференція. Серія: Юридичні науки, (Хмельницький, 19 листопада 2010 року) / Державна прикордонна служба України, Національної академії Державної прикордонної служби України Богдана Хмельницького. – Хмельницький: Видавництво НАДПСУ, 2010. – С. 93-95.

Ладика Ю. Чинники, що впливають на ефективність забезпечення та реалізацію соціальних гарантій працівників органів внутрішніх справ України // Матеріали науково-практичної конференції викладачів, аспірантів та студентів Сумського НАУ (29 квітня 2011 року). – Том І. – 459с. – С. 443.

2010 рік

Наукові статті

Ладика Ю.В. Історія становлення та розвитку забезпечення соціальних гарантій працівників органів внутрішніх справ / Ю.В.Ладика // Наукові записки Львівського університету бізнесу і права . – 2010. – № 4. – С. 242-245.